סדנאות והרצאות

אני מעבירה סדנאות והרצאות לצעירים ומבוגרים. באופן בלתי אמצעי, בגובה העיניים, בחום וברגישות, עבודתי חוצה תרבויות ורב-לשונית.

התוכניות שלי מצליחות להתעלות מעל מחיצות חברתיות וכלכליות ונוגעות בקהל רב-גוני, נשים ו/או גברים.

ניתן לבחור מאחד הנושאים הבאים או להזמין סדנה אישית. להזמנת סדנה צרו קשר כאן

סדנה לנשים, נערות או אימהות ובנות יחד לקבל כלים להקשבה לקול הפנימישל כל אחת מהמשתתפות,  וחיבור לעוצמה וליופי אישי. החיבור הפנימי מאפשר אח"כ חיבור לאחרים, תוך הקשבה, הכלה והבנה. ניתן לבחור נושא מבין אלו שעולים בספרי, ״ביוטיפול״. קראו עוד...

סדנה ו/או הרצאה לצעירים וגם למבוגרים! 
נעסוק בנושאים של רשתות חברתיות, מיניות ובטחון עצמי בקרב מתבגרות/ים, ואיך כל אלה מתחברים ומשפיעים זה על זו.  נבדוק כיצד לנהוג נכון ולהדריך את הצעירות/ים לנהוג נכון בעולם הפרוץ והמאתגר של הרשתות החברתיות? 
קראו עוד...

סדנה ו/או הרצאה לנשים, לנערות או לקהל מעורב .

נתבונן בהשפעה של היחס התרבותי לגוף האישה.

איך אני יכולה ללמוד לאהוב את הגוף שלי?

איך אני לומד להתייס לנשים בצורה מכובדת למרות המסרים התרבותיים? קראו עוד...

סדנה לכל גיל, ממתבגרים ועד מבוגרים, על התמודדות עם החלטות, בגישה שתומכת בנו לתת בעצמנו אמון, ולפתוח יכולת לקבל החלטות בדרך בריאה. 
מה משפיע עלי בדרך לקבלת החלטה? מה אני רוצה שישפיע עלי? 
וכיצד אני יכול/ה לקבל החלטה שמשקפת את האני האמיתי שלי? 

למידע נוסף צרו קשר כאן

דיבור אמיתי על מיניות

סדנה לצעירים או מבוגרים על מיניות בריאה. מהם ביטויים מיניים בריאים? כיצד אנו מטפחים מערכות יחסים משמעותיות ותומכות? כיצד אנו מתמודדים עם השפעות התקשורת אותן אנו פוגשים ביומיום? למידע נוסף צרו קשר כאן

מפגש אינטימי להורים שבו מעלים שאלות, ומשוחחים על צעדים מעשיים היכולים לתמוך בבנותינו וביחסים שלנו איתן.  קראו עוד...

המלצות

"שתי בנותיי, בנות 14 (כיתה ח') ו-11 (כיתה ה') לומדות בבית ספר פרטי קטן בקונטיקט. נעמי כץ ביקרה בבית ספרנו כמנחה אורחת עבור תלמידי חטיבת הביניים, מורים והורים. אפקט הדומינו... לא, למעשה אפשר להגדיר זאת טוב יותר כגלים שעדיין מורגשים. היא אפשרה שיח חד והכרחי, והביאה שינוי והתפתחות לבית ספרנו הקטן.

אופן הדיבור שלה דינמי ושובה לב. תוכן ההרצאות שלה עורר בקרב חברי הקהילה שלנו, כל רגש אפשרי ויצר דו-שיח שחדר לכיתות, למסדרונות, למשרדי בית הספר ולבתים שלנו.

מהי השפעת התקשורת החברתית עלינו? על ילדנו? כמה זה יותר מדי? האם אנחנו באמת בוחרים בחופשיות? מה היא הכוונה האמיתית ביכולת הבחירה? כיצד הבחירות שלנו מושפעות מלחץ חברתי תמידי? מהי התרומה החברתית של גבר ואישה? האם המילים שווה וזהה הן בעלות אותה משמעות? האם חוקים נוקשים, שליטה הורית ומעקב אחר פעילות הילדים on line מאפשרים אסטרטגיית הורות אפקטיבית?

האם אנחנו משמשים דוגמה אישית עבור ילדינו?

(שירלי ויסקרלו, אמא ל-2)

צרו קשר למידע נוסף